Vánoční stolování s pejskem? Proč ne!

Všechny suroviny musí být co nejčerstvější; koneckonců i my lidé chceme na svém talíři jídlo z co nejčerstvějších potravin. 

Právě díky vysokému podílu čerstvého masa jsou produkty Renske tak chutné, lehce stravitelné, a proto vhodné i pro citlivé psyObsahují  kvalitní proteiny, tuky a mastné kyseliny.  Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivý účinek a jsou zásadní pro vývoj mozku a nervového systému. Kromě toho podporují psí imunitní systém a udržují v dobré kvalitě srst, kůži a hormonální rovnováhu.

Ovšem výrobky Renske nabízejí ještě jednu přidanou hodnotuHlavní složkou v krmivech je čerstvé maso nebo čerstvé ryby, kombinované se zeleninou, ovocem, bylinami, cennými minerály, vitaminy a stopovými prvky. Dohromady tvoří ideální variace přírodních surovin, vysoce kvalitní a v té nejširší škále. Díky této bohaté a rozmanité nabídce je dokonce možné, aby zvířata jedla s rodinou. 

 Máte k večeři lososa? Dostanou ho i pejsci v podobě krmiva RenskeMohlo by to být pro všechny i zábavné, vyzkoušejte netradiční stolování třeba při nějaké slavnostní příležitosti jako jsou například Vánoční svátky.

Renske wenst u prettige kerstdagen!

Het Renske team wenst u, samen met uw trouwe viervoeters, hele prettige kerstdagen!

Zveřejnil(a) Renske Natuurlijke Diervoeding dne Sobota 24. prosinec 2016

 

NAJDETE ZDE – https://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/renske/

ZAKOUPÍTE ZDE http://rozchov.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *