Dušené čerstvé maso

DUŠENÉ ČERSTVÉ MASO

Vaničky jsou plněny za syrova a poté šetrně vařeny pouze v páře. Díky velmi krátkému dušení v páře není produkt  syrový, je snadno stravitelný, bezpečný a velmi praktický. Tato výroba uchovává maximum vitamínů a důležitých nutričních hodnot v neporušené  přírodní podobě.

ČERSTVÉ maso které se používá v tom to menu je zpracováno do 3 hodin po porážce. Tento proces zachovává dostatek enzymů v mase, nebo rybách. To je velmi důležité pro dobrou stravitelnost. Když maso, nebo ryby jsou zpracovávány až za delší dobu, enzymy rychle umírají. Zmrazené maso které se často používá jako krmivo, není vždy zmrazeno okamžitě po porážce.  Produkt Renske Fresh menu je samozřejmě zpracován bezpečným a hygienickým způsobem v místě porážky certifikovaném FCA. 

Protože je vakuové baleno, můžete jej snadno uložit bez potřeby mrazničky. Nemusíte se bát, že jste pro svého miláčka opět zapomněli vyndat včas  krmení z mrazáku. U bakterií také nehrozí žádné riziko. To je velká výhoda, když jdete na například na výlet, či dovolenou! 

Dušené Grain Free (bez obilovin) čerstvé maso 395 g

Pro psy, kteří jsou citliví na rýži a obilí. K dispozici v následujících příchutích: krůta a losos .

Renske Fresh Menu Dog 395g – Turkey 7+ Grainfree

bezobilné 

 (grain free)

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult Grainfree Salm. & Potato

Dušené bezlepkové a čerstvé maso 395 g

K dispozici v těchto příchutích: kuře a jehně, kuřecí, jehněčí , krůta a kachna , mořská bílá ryba, kachna a králík.

Renske Fresh Menu Dog 395g – Puppy Lamb & Chicken

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult Chicken

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult Lamb

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult Turkey & Duck

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult Fish

Renske Fresh Menu Dog 395g – Adult,  Duck,Rabb.& Rice

100% přírodní

Naše výrobky obsahují pouze přírodní ingredience, které jsou vhodné pro lidskou spotřebu. To zajišťuje, že všechny ingredience jsou vysoce kvalitní. Naše potraviny neobsahují absolutně žádné umělé barvy, příchutě, vůně nebo konzervační látky.

Čerstvé maso nebo čerstvé ryby jako hlavní složka

Naše čerstvé jídlo vždy jako hlavní složku obsahuje čerstvé maso nebo čerstvé ryby doplněné zeleninou a nějakou rýží, dýní nebo (sladkými) brambory. 395g varianta obsahuje 80% čerstvého masa nebo čerstvé ryby, ve 100g každého druhu je obsah 40% až 70% čerstvého masa nebo čerstvé ryby. Díky tomuto vysokému obsahu čerstvého masa nebo ryb je tato řada extra chutná, velmi snadno stravitelná a proto je i velmi vhodná pro mlsné jedlíky a citlivé psy.

Hypoalergenní

V rámci řady Renske Vers máme také hypoalergenní varianty. Hypoalergenními prostředky rozumíme, že produkt je 100% přirozený. Neobsahuje lepek, obiloviny a všechny živočišné přísady pocházejí z jednoho živočišného zdroje. Tyto varianty Renske Vers mohou být také použity v eliminační stravě. Následující varianty jsou hypoalergenní: čerstvé kuře, čerstvé jehněčí, čerstvé lososy, čerstvé krůty.

Ostatní varianty jsou také 100% přírodní a neobsahují lepek, ale sestávají ze dvou proteinových zdrojů a obsahují trochu rýže.

Variace a kombinace

Tato řada Čerstvé jídlo je založeno na variaci a kombinaci. Věříme, že variace přispívá k zdravému a silnému tělu. Při podávání různých druhů je méně pravděpodobné, že dojde k nesnášenlivosti nebo alergii vašeho psa. Navíc tyto druhy udrží imunitní systém vzhůru a zabraňují nudě. Také v Renske Čerstvém jídle nalezneme, že psi nemusí každý den jíst stejnou věc, protože ani lidé to sami nedělají.

Můžete v podstatě dát psovi jinou chuť každý den v týdnu. Vzhledem k snadno stravitelné povaze toto jídlo nikdy nezpůsobí problémy. Kromě toho můžete jídla střídat nebo je kombinovat se suchým krmivem Renske a to i v jednom jídle. Takže můžete nabídnout Vašemu psovi jiné menu téměř každý den v týdnu a zajistit zdravou změnu ve skladbě krmiva.

Renske Vers jídla jsou vhodná pro psy všech plemen od 9 týdnů. Máme také speciální verzi štěněte, která je vhodná od 2,5 týdnů.