Trápí vaši kočku bezoáry?

Bezoár – toto podivné slovo označuje chuchvalce chloupků, které kočka příjme společně s potravou a z kterých se následně stávají v žaludku zamotané kuličky. A právě ty dokážou vaše micky pěkně potrápit. 

Vylučování chlupů a jejich smotků standardní cestou skrze střeva může vyvolávat řadu problémů – počínaje lehkou zácpou a konče nebezpečnou neprůchodností střev, kdy spolykané chlupy zůstanou ležet v útrobách. Příznaky těchto potíží jsou například opakované, neúspěšné dávení a zvracení a někdy také vodnatý průjem.

Pomohou speciální pamlsky

S vyloučením bezoárů pomohou speciální pamlsky, které kočkám nejen chutnají, ale i upravují střevní mikroflóru. Firma Mediterranean Natural Food nabízí tyto pamlsky v několika variantách – s vepřovými játry, kuřecím masem, sardinkou a lososem s tuňákem. Snacks Serrano Mediterranean Natural pro kočky jsou malé kousky různé velikosti, struktury a chuti, lákající k ochutnání. Vyrobené z čerstvého masa a ryb, uvařené při nízkých teplotách, poskytují všechny živiny a představují ideální doplněk stravy. Neobsahují lepek, umělá barviva, geneticky modifikované nebo transmastné kyseliny.

ZDE NAJDETE– https://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/mediterranean-natural/pamlsky/

ZDE ZAKOUPÍTE- http://rozchov.cz/index.php?route=product/category&path=163_266

2 odpovědi na “Trápí vaši kočku bezoáry?”

    1. Dobrý den, můžete si je zakoupit v některé prodejně kam tyto funkční pamlsky dodáváme. Nebo na našem eshopu. Pokud klikněte v našem článku na například na Snacks Serrano MEDITERRANEAN NATURAL(to jsou výrobci) dostanete se na naše webové stránky. Tam si vyberete příchuť těchto pamlsků, po kliknutí na obrázek jste na naše eshopu. Zde máte odkaz na eshop http://rozchov.cz/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=29 Pokud by jste chtěla nakupovat v kamenné prodejně, volejte číslo 312523725, nebo pište na náš email rozchov@rozchov.cz a my Vám zdělíme nejbližšího prodejce ve vašem bydlišti.
      Děkuji za dotaz a přeji pěkný den Iva Gajdušková ROZCHOV.s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *