Dog Performance

DogPerformance®  je řada krmiva vynikající kvality vyrobena pro potřeby psů všech velikostí, věku, rasy a životního stylu.

Krmivo  DogPerformance je  vyráběno v Itálii  z vysoce kvalitních surovin, které byly schváleny a realizovány díky snaze všech spolupracovníků, včetně zemědělců a veterinárních lékařů  GISPeV. Produkty skupinové studie italských veterinárních pediatrů.  DogPerformance®  jsou v současné době jediným  výslovně doporučovaným GISPeV

Používáme jen kvalitní bílkoviny získané dehydratací masa, které jsou využívány i pro lidskou spotřebu. Pokud mluvíme o kuřecím mase, používá se pouze čisté maso, nikoliv peří, kosti, drápy, atd… Totéž platí pro výrobu z tuňáka , jehněčího a dalších druhů, které nabízíme. Při výrobě nepoužíváme barviva, ani jiné škodlivé konzervační látky.

Nemáme v úmyslu prohlásit, že  DogPerformance je nejlepší krmivo na světě, ale můžeme říct, ve vší počestnosti a klidu, že se jedná o dobrý zdroj .  Z tohoto důvodu se domníváme, že jej stojí za to vyzkoušet.. Mohli bychom vyprávět nekonečné příběhy, ale jen opravdu přesvědčivý důkaz o kvalitě krmiva je zdravotní stav vašeho psa.

DOG PERFORMANCE adult over 30 15kg –    

DOG PERFORMANCE adult with chicken & rice 15kg

DOG PERFORMANCE adult lamb & rice 15kg

DOG PERFORMANCE adult with tuna & rice 15kg

DOG PERFORMANCE adult over 30 5L.

DOG PERFORMANCE adult with chicken & rice 5L.

DOG PERFORMANCE adult lamb & rice 5L.

DOG PERFORMANCE adult with tuna & rice 5L.

Granule pro psy, obsahují v mnoho složek, přičemž každá má svou jedinečnou funkci:

Vepřové maso má vyšší energetickou hodnotu.  Účinné látky – bílkoviny, tuk, voda, železo, vápník, hořčík, fosfor, draslík, zinek, měď, selen, sodík, omega 6 kyseliny, vitamin B, C, kyselina listová a kyselina panteonová. Je určeno pro jedince s potravinovou alergii.

Kuřecí maso je lehce stravitelné, má velmi nízký obsah tuků, ale zároveň mnoho bílkovin. Mezi přítomnými tuky se vyskytují nasycené i nenasycené mastné kyseliny. Kuřecí maso je příznivé i nižším obsahem cholesterolu. Mezi významné látky, jež toto maso obsahuje, patří také minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík, selen, zinek nebo měď. Kuřecí maso které používáme neobsahuje hlavy, krky,  nohy ani peří..

Hovězí maso poskytují esenciální aminokyseliny pro svalovou tkáň a metabolické funkce. Obsahuje širokou škálu živin včetně cenných  minerálních látek, zejména železa a zinku.

Jehněčí maso je vynikajícím zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny, vhodné  pro jednotlivce s citlivým zažíváním. Dobře stravitelné a velmi  chutné. Bohatý zdroj železa, vitaminu B2, vápníku. Má velmi nízké procento tuku.

Sleď (Ryby severních mořích nebývají  průmyslově znečištěné). Rybí maso je výjimečně zdravé s vysokými nutričními vlastnostmi, kvalitní biologickou hodnotou. Přirozený nízký obsah tuku, výborný zdroj vitamínů A, D3, skupiny B a minerálních solí jako železo a fosfor. Poskytuje Omega 3 esenciální mastné kyseliny v nejvstřebatelnější formě jako EPA a DHA

Tuňák, kromě omega-3 mastných kyselin v něm najdeme i omega-6 mastné kyseliny, díky čemuž má prospěšné účinky na zdraví srdce, mozek, očí či zlepšení stavu pokožky a napomáhá boji proti chronickým zánětům. Ve velkém obsahuje i některé vitamíny a minerály. Z minerálů dominují fosfor, draslík, hořčík, selen a již zmíněný sodík. Složení tuňáka se stará o několik prospěšných účinků.

Brambory jsou cenným zdrojem sacharidů, zlepšují trávení a funkci střev, přispívají zdravé integritě sliznice.  Jsou rovněž bohaté na vitamin A, B a C zinek, měď, železo, draslík a niacin. Jen málo potravin obsahuje tolik vitaminu C jako brambory.

Rýže je dobrým zdrojem sacharidů a kalorií. Má velmi nízký obsah cholesterolu a sodíku. Obsahuje množství glukanu, což pozitivně ovlivňuje imunitu.

Červená řepa je blahodárný kořen. Obsahuje zdraví prospěšné látky a zvyšuje obranyschopnost organismu. Mimo jiné pozitivně ovlivňuje činnost střev Červená řepa má silné antioxidační účinky, to znamená, že snižuje množství aktivních volných radikálů, které svojí přítomností v organismu představují reálnou hrozbu rakovinového bujení. Přirozeně tedy upravuje ideální složení krve.

Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) je známá již od starověku, jako zázračná rostlina pro své léčivé vlastnosti. Zvláště vhodná pro psy s alergiemi a potravinovými intolerancemi. Má vysoký protizánětlivý a zklidňující účinek. Pomáhá snižovat citlivost na dráždivé látky, zatímco jeho léčivá síla podporuje růst buněk o urychluje hojení kožních lézí. Napomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost neboli imunitní systém má příznivé účinky na kůži podporuje činnost trávicího traktu, působí jako přírodní antioxidant pročišťuje organismus.

Extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.) Inovativní přírodní konzervant , zaručuje vůni a čerstvost potravin. Rozmarýn díky svým cenné antioxidačními vlastnostmi, vzhledem k jeho základní účinné, umožňuje dlouhou konzervace potravin. To je také účinný při zánětlivých procesech , snížením dusnatého produkci oxidu, případně odpovědné za poškození buněk. Kyselina rozmarýnová je obzvláště také v zažívacích poruch spojených s jídlem přecitlivělosti.

Kukuřice je výborná pro rychlý zdroj energie (pohotovostní režim). Kromě toho kukuřice má glykemickou hodnotu nižší než má rýže, proto je  tomto ohledu vhodná pro starší psy nebo psy s nadváhou. Kukuřice má nízký obsah kalorií a vysoký obsah vlákniny, pomáhá předcházet obezitě  Vysoký obsah vlákniny podporuje trávení.  Je zdrojem vitaminu A, obsahuje antioxidanty a přírodní barviva.

Sušená vejce jsou bohaté na esenciální aminokyseliny, zejména methionin a lysin, které jsou užitečné pro vývoj svalů, pro syntézu hormonů a dalších metabolických procesů. Pro tyto vlastnosti jsou zvláště uvedeny v krmení rostoucích psů (štěňat).

Slunečnice je bohatá na kyselinu linolovou a esenciální mastné kyseliny omega-6 a má vysoký obsah tokoferolů. Kyselina linolová spolu s dalšími mastnými kyselinami  je nezbytná pro udržování optimálních podmínek zdravé kůže a srsti. Je důležitá pro vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích. Nabízí hodně draslíku, fosforu, hořčíku a železa. Je dobrým zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny.