Pamlsky

PAMLSKY

 konzervováno oregánovým olejem

PŘÍRODNÍ SÍLA OREGANOVÉHO OLEJE – NAPOMÁHÁ PŘI HUBENÍ VNITŘNÍCH PARAZITŮ !

OREGÁNOVÝ OLEJ má jedinečné složení. Obsahuje zejména látku zvanou carvacrol, která funguje jako přirozený zabiják bakterií, virů, infekcí, mikrobů a parazitů. Pro své protiinfekční vlastnosti je vysoce efektivní antivirový, anti-houbový, antibakteriální a dezinfekční prostředek. Oregano má osmkrát více antioxidantů než jablka a třikrát více než borůvky. Antioxidanty pomáhají chránit před poškozením volnými radikály. Oreganový olej je nejsilnější rostlinný olej na světě! Pozitivně ovlivňuje dýchací systém a odolnost organismu, posiluje imunitu. Oregánový olej je, podobně jako rozmarýn, nabitý výživnými látkami jako jsou například vitaminy, minerály a éterické oleje.

  • zklidní podrážděné nervy

  • pomáhá srdci pravidelně bít

  • předchází křečím v žaludku

  • dezinfikuje trávicí soustavu

  • vyhání z těla parazity

MEDITKY-TRÉNINKOVÉ KOSTIČKY

70% ČERSTVÉHO MASA, 

PUPY 60% ČERSTVÉHO MASA

NEOBSAHUJÍ LEPEK.

Meditky 100g – tréninkové kostičky hovězí (box 25ks).

Meditky 100g – tréninkové kostičky šunkové (box 25ks)

Meditky 100g – tréninkové kostičky jehněčí (box 25ks)

Meditky 100g – tréninkové kostičky krůtí (box 25ks)

Meditky 100g – tréninkové kostičky rybí (box 25ks)

Meditky 100g – tréninkové kostičky pro štěňata (box 25ks)

Snacks Serrano  pro kočky jsou prezentovány v malých kouscích. Vyrobené z čerstvého masa a ryb, uvařené při nízkých teplotách, poskytují všechny živiny surovin a jsou ideálním doplňkem stravy. Neobsahují lepek, umělá barviva, transgenní nebo trans mastné kyseliny. Napomáhají s vylučováním bezoárů, to jsou chuchvalce chloupků, které kočka příjme společně s potravou.

MEDITKY kočky 50g – paštika s vepřovými játry

MEDITKY kočky 50g – kuře

MEDITKY kočky 50g – losos a tuňák

MEDITKY kočky 50g – sardinky

Lahodné prémiové tyče, vyrobené z 70% masa. Vakuově  zabaleny  v ochranné atmosféře, aby se zachovala aroma a chuť v perfektním stavu. Pro svou kvalitu a různých příchutích, že jsou nejlepší denní odměna pro domácího mazlíčka, stejně jako je ideálním doplňkem v potravě pro vitamíny a minerály, které poskytují.  Neobsahují lepek.

Španělky box 75ks – hovězí

Španělky box 75ks – šunka

Španělky box 75ks – krůta

Španělky box 75ks – jehně

Španělky box 75ks – puppy

Funkční pamlsky MEDITERRANEAN NATURAL je doplněk stravy ze 100% přírodních produktů. Dodává se ve čtyřech formátech a každá přináší konkrétní výhody pro svého psa : Anti – stres, kůži a vlasy, s glukosamin a Antiedad. Vyrobené z čerstvého masa a čerstvých ryb, neobsahuje lepek, umělé barvy, transgenní nebo trans mastné kyseliny a jsou přirozeným zdrojem Omega 9.

Artyčok – Artyčok pomáhá regenerovat jaterní buňky, eliminuje toxiny a snižuje hladinu cholesterolu.

korýši – Krevetový a krabí extrakt podporuje vývoj a posílení šlach a kloubů díky vysokému obsahu glukosaminu

FUNCTIONAL SNACK – PROTI STÁRNUTÍ

FUNCTIONAL SNACK – NA KLOUBY

Mučenka – Bojuje proti nervovým stavům a hyperaktivitě, což podporuje přirozenou relaxaci.

Aloe vera – Protizánětlivá, udržuje zdravou pokožku a lesklou srst.

Heřmánek – Je to jedna z bylin, která se nejčastěji používá pro své protizánětlivé, antialergenní, antibakteriální, trávicí a sedativní vlastnosti. Pomáhá usnout a zůstat uvolněný při nervozitě.

FUNCTIONAL SNACK – ANTISTRES

FUNCTIONAL SNACK – KŮŽE A SRST

Gurmánské malé pamlsky od MEDITERRANEAN NATURAL jsou 100% přírodní a vyrobené z čerstvého masa a ryb nejvyšší kvality. Nabízíme ve třech variantách: červené maso (hovězí a jehněčí), bílé maso (kuřecí a krůtí) a ryby (sardinka). Maso je hypoalergenní potravina. Obsahují olej z oregana a rozmarýnu, přírodní antioxidanty, které podporují trávení (stimulují žluč) , zabraňují bakteriálním infekcím a pomáhají při správném průchodu trávícím traktem. Jedná se o občerstvení bez lepku, umělých barviv, transgenních a trans mastných kyselin. Přírodní zdroj kyseliny olejové.

    Rozmarýn Je přirozený antioxidant, který podporuje správné trávení (stimuluje tvorbu žluči a chrání játra). Navíc pomáhá při odstraňování tekutin, zabraňuje bakteriálním infekcím a stimuluje průtok krve (zabraňuje akumulaci cholesterolu).

 Oreganový olej Oregano je silný antioxidant, který brání růstu střevních parazitů, zabraňuje a bojuje proti salmonelám nebo bakteriím  E-coli.Také pomáhá bojovat s některými kožními chorobami a stimuluje žluč. Obsahuje vitamín A, C, E, železo, hořčík, draslík, vápník.

TAPAS GOURMET – JEHNĚČÍ A HOVĚZÍ

TAPAS GOURMET- KUŘE A KRŮTA

TAPAS GOURMET- SARDINKY S OMEGA 3  a 6

BEZLEPKOVÉ Premiové chutné tyčinky pro psy, vyrobené s vysokým obsahem čerstvého masa.Jednotlivě vakuově balené ve stejný den výroby, v balení 12 tyčinek

Barrita tyčinky individ.balené 12ks/box – jehně & játra

Barrita tyčinky individ.balené 12ks/box – jehně & kuře

Barrita tyčinky individ.balené 12ks/box – šunka & kuře.

Denní dávka: 1-10 kg 1 tyčinka

11 – 20 kg až 3 tyčinky

21 – 30 kg: až do 5 tyčinek

 více než 30 kg: až do 6 tyčinek

Barrita tyčinky individ.balené 12ks/box – losos & tuňák

Kosti nejsou vařené, ale jsou vystaveny přirozenému procesu sušení, aby byly zachovány všechny její nutriční hodnoty . Výživová hodnota a výhody: Vynikajícím zdrojem bílkovin, fosforu a vápníku. Ideální pro odstraňování zubního kamene a posílení dásní.  Vakuově baleny, trvanlivost 18 měsíců od dat výroby. Nemusí být přechovávána v chladícím boxu.

Kousky Parmské šunky 200g

Kost pravá šunková mega maso cca 23cm

Kost pravá šunková 1/2 cca 18cm

Kost pravá šunková malá cca 10-12cm 3ks

Nožička vepřová cca 20cm

Kolínko 2ks cca 550g