Renske

GRANULE

DUŠENÉ ČERSTVÉ MASO

SUŠENÉ ČERSTVÉ MASO

Rádi bychom Vám představili  firmu Renske. Tato holandská firma klade důraz na kvalitní surovinu, technologii výroby a pestrost stravy.

Proč jsou výrobky Renske tak zvláštní?

Výrobky Renske jsou připravovány s láskou, proto je jejich hlavní složkou vždy čerstvé zvířecí nebo rybí maso. Mimo to naše výrobky obsahují 100% přírodní ingredience vysoké kvality, jako jsou zelenina, ovoce, bylinky, vitamíny a minerály. Díky vysokému podílu čerstvého masa z různých zvířat jsou naše produkty velmi chutné, velmi lehce stravitelné a proto vhodné i pro citlivé psy. Omega-3 mastné kyseliny jsou další důležitou složkou potravin. Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivý účinek a jsou zásadní pro vývoj mozku a nervového systému. Kromě toho Omega-3 podporuje psí imunitní systém a udržuje v dobré kondici srst, kůži a hormonální rovnováhu.

Proč je přirozená rozmanitost krmiva tak důležitá?

Produkty Renske jsou vyvíjeny v duchu stravovacích potřeb psa. Jejich základem je fakt, že pes pochází z vlka, který  není čistý masožravec. Vlci konzumují vedle mnoha různých druhů kořistí také ovoce, zeleninu, trávy a byliny. Tímto způsobem si obstarávají základní mastné kyseliny a cukry, které jsou příznivé pro jejich zdraví. Tuto prvotní výživu jim nahrazuje Renske ještě ideálnějším způsobem. Mimo to Váš mazlíček dostane vysoce kvalitní vyváženou chuť!

Renske věří, že rozmanitost menu je velmi důležitá pro šťastný a zdravý život. To je důvod, proč jsou naše výrobky k dispozici v mnoha různých chutích, čehož dosáhneme různými kombinacemi základních čerstvých surovin. Tímto docílíme skoro nulového rizika nesnášenlivosti a alergií. A navíc, střevní flóra zůstává optimální. Můžete si rozmazlit svého psa jak pestrou nabídkou suchých granulí, tak krmivem z čerstvého masa a jejich kombinací. Chutné variace pomohou vašemu pejskovi, aby se stal dobrým jedlíkem!

SLEDUJTE AKTUALITY

Už jste slyšeli, že jsem byla nominován na Podnikatelskou cenu Land van Cuijk & Noord-Limburg? Věděla  jsem to jen chvíli, ale musela jsem to držet v tajnosti. Jen Jan a děti byly informovány; pro zaměstnance to bylo velkým překvapením, že 20. června jsem se najednou dostal na pódium spolu s kolegy podnikateli Erik Lanting (supermarket H & P) a Geert Meulensteen (Mola).

Více o nominaci na Cenu podnikatele se dozvíte v nadcházejícím období … Pro veřejnou cenu bude rovněž uspořádáno hlasovací kolo. Pak mohu využít vaši pomoc.