Salute

Odpověď na potravinovou intoleranci a citlivost

WELLNESS ZDRAVÍ PROGRAM 360 je řada potravin vyrobených s jediným zdrojem živočišných bílkovin a jeden zdroj sacharidů, aby splňovaly potřeby výživy koček, které odhalují citlivost a nesnášenlivost. Díky těmto vzorcům je riziko spojené s potenciálními alergeny přítomnými v potravinách omezeno na minimum. Všechny potraviny linka Wellness Program Zdraví 360 obsahují Synox3D se skládá z vyvážené směsi přírodních ingrediencí, jako jsou hrozny, citrus, rozmarýn, hřebíček a kurkumy, jehož důsledkem je proti působení volných radikálů a zpomalují proces buněčné stárnutí.

SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrus, eugenia)

SYNOX 3D je bohatý na antioxidanty rozpustné ve vodě i v tuku (kyselina carnosinová, proantocianidy, curcuminoidy , naringin a eugenol).

Originalita SYNOX 3D je výsledkem intenzivního výzkumu, především tříletého screeningu 134 extraktů rostlin.

SYNOX 3D je exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Hodnota této směsi je 3,5x vyšší než u vitamínů.

Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.

steri·lite (kastráti) 10kg

K DISPOZIOCI POUZE VE VELMI VÝHODNÉM 10KG CHOVATELSKÉM BALENÍ

exi·care (citlivé zažívání) 10kg

K DISPOZIOCI POUZE VE VELMI VÝHODNÉM 10KG CHOVATELSKÉM BALENÍ