Vůně moře je lákavá i pro pejsky!

Každý obyvatel Středomoří by jistě řekl, že ryby představují nejzdravější zdroje bílkovin, a měl by pravdu! V jídelníčku psa zastávají významné místo a mají své nesporné plusy.

Ryby obsahují velké množství bílkovin a zároveň jen velmi málo nezdravých tuků. Kupříkladu granule s tuňákem mohou být vhodnou variantou stravy zejména pro jedince s určitou citlivostí na některé složky potravy, třeba kuřecí maso. Použití rybího masa zajišťuje potřebný příjem esenciálních nenasycených mastných kyselin (omega-3, omega-6 a dalších), které jsou zdraví prospěšné. Granule s tuňákem mají navíc pozitivní vliv na léčbu kožních onemocnění, jako jsou lupy, seborea, erytémy a ekzémy, a dále zlepšují strukturu a pevnost psí srsti. Rybí maso bez kostí (například filé) má nedostatek vápníku a fosforu. Maso tučnějších ryb zpravidla obsahuje vitaminy A a D.

Vyberte si výrobce se zodpovědným přístupem

Nabídka krmiv pro psy je v České republice sice pestrá, nicméně výrobci většinou moc nemyslí na původ surovin, jejich kvalitu nebo ekologickou stopu, čímž se podílejí nejen na ničení přírody, ale mnohdy se toto chování podepisuje i na zdraví samotných mazlíčků. Například italská firma Dog Performance používá k výrobě svého superprémiového výběrového krmiva výhradně ryby, které pocházejí z volného chovu.

Nemáme v úmyslu prohlašovat, že Dog Performance je nejlepší krmivo na světě, ale můžeme s tím nejlepším svědomím říct, že se jedná o kvalitní zdroj bílkovin. Z tohoto důvodu se domníváme, že jej stojí za to vyzkoušet. Bez zbytečného vychvalování v superlativech – ten opravdu přesvědčivý důkaz o kvalitě krmiva bude zdravotní stav vašeho psa.

NAJDETE ZDE – https://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/dog-performance/

ZAKOUPÍTE ZDE – http://rozchov.cz/index.php?route=product/category&path=163_271

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *